8 Sprawdzonych Sposobów Aby raportować do BDO i KOBIZE - eko

Obsługa BDO

Ważne jest aby firmy zgłaszały prawidłowe

Dzięki tej technologii firmy mają jedną platformę do zgłaszania lub konsultowania swojego stanu ochrony środowiska.
Partnerstwo KOBIZE i BDO pozwala firmom na przesyłanie danych o wytwarzanych odpadach w czasie rzeczywistym

8 Sprawdzonych Sposobów Aby raportować do BDO i KOBIZE - eko Obsługa BDO
i otrzymywanie natychmiastowych cyfrowych certyfikatów zgodności. System automatycznie raportuje również postępy w ochronie środowiska każdej firmy, kategoryzując dane w sektorach, takich jak zużycie energii, zużycie wody i odprowadzanie zanieczyszczeń. i emisji dwutlenku węgla. Firma jest obecnie zaangażowana w program pilotażowy z Ford Motor Company, wykorzystując tę technologię do usprawnienia procesu produkcyjnego.

Rząd wykorzystuje KOBIZE i BDO do monitorowania ilości odpadów wytwarzanych przez firmę. Wytwórcy odpadów są zobowiązani do zgłaszania tym dwóm organizacjom szczegółów dotyczących ich wytwarzania odpadów. Wytwórcy muszą również upewnić się, że ich codzienne raporty są dokładne i kompletne, aby nie zostać ukaranymi. Ważne jest, aby firmy zgłaszały prawidłowe informacje, ponieważ pomaga im to ocenić, na ile są przyjazne dla środowiska jako firma i znaleźć obszary wymagające poprawy.


Firmy w Polsce mogą pozbyć się

Polska jest jednym z krajów w Europie o wysokim poziomie ochrony środowiska. Wynika to z faktu, że istnieje wiele praw i przepisów, które pomagają chronić środowisko. Np. każda firma musi zgłosić do KOBIZE i BDO wytwarzanie odpadów.
W tym artykule zbadamy, w jaki sposób firmy mogą przestrzegać przepisów środowiskowych w Polsce. . W artykule skupiamy się na rodzaju unieszkodliwiania, z którego mogą korzystać firmy. Niektóre metody recyklingu różnych materiałów są bardziej powszechne niż inne. Rodzaje materiałów, które można poddać recyklingowi, to metal, szkło i papier. Odpady nadające się do recyklingu, które powstają w wyniku tego procesu, nazywane są szkło-papier-metal lub GPM - odpady. Firmy w Polsce mogą pozbyć się GPM na jeden z trzech sposobów: Wybrana metoda musi zapewniać, że wszystkie substancje niebezpieczne zostaną usunięte lub zredukowane do poziomu bezpiecznego dla środowiska. Firmy często wykorzystują GPM do produkcji nowych materiałów, takich jak nowe szkło, które jest wykorzystywane do budowy budynków i okien. Firmy mogą również wykorzystywać GPM do wytwarzania materiałów energetycznych, takich jak biogaz i nowe paliwo. Wreszcie, firmy mogą albo pozbyć się GPM, albo poddać go recyklingowi. Trzecia metoda jest bardziej powszechna, ponieważ pochodzące z niej odpady nadające się do recyklingu muszą być